چگونه طبق شکل صورتمان گوشواره‌ای مناسب انتخاب کنیم؟

دسته بندی: همه دسته بندی ها

1399/09/03

تا به حال شده گوشواره‌ای خیلی زیبا را امتحان کنید اما از ترکیب آن با صورت خود چندان راضی نباشید؟ تمام گوشواره‌ها یک شکل ساخته نمی‌شوند چراکه تمام صورت‌ها یک شکل نیستند. هماطور که پوشیدن لباسی با خط‌های عمودی توسط یک فرد قد بلند چندان ظاهر قشنگی از او نمی‌سازد، استفاده از هر نوع گوشواره‌ای برای هر نوع صورتی معمولا بهترین ترکیب را نخواهد ساخت. البته که اولویت همیشه باید با گوشواره‌ای باشد که به شما احساس خوبی بدهد اما اگر به مقداری راهنمایی برای انتخاب گوشواره خود نیاز دارید ما می‌توانیم به شما کمک کنیم.

صورت‌های گرد

اگر گونه‌های شما پهن‌ترین بخش صورت شما هستند و همچنین صورتی به نسبت کوتاه دارید و یا در کل چهره شما کاملا دایره مانند و بدون تیزی خاصی است، شما در این دسته‌بندی قرار دارید. برای خنثی کردن گردی صورتتان می‌توانید از گوشواره‌های بلند و آویزان‌تر استفاده کنید. هرچیزی که باعث بلندتر به نظر رسیدن صورتتان بشود مناسب است. سعی کنید از گوشواره‌های گرد و یا گوشواره‌هایی که باعث گردتر شدن صورت می‌شوند، دوری کنید. 

صورت‌های بیضی

صورت‌هایی که بیشتر از آنکه عریض باشند، بلند هستند، چانه و فک گردی دارند و پیشانی پهن‌ترین بخش آن‌هاست در حالی که باقی بخش‌های صورتشان گرد و بدون لبه است به این دسته‌بندی تعلق دارند. اگر صورت شما فرم بیضی دارد باید بیشتر مواظب خودتان باشید چراکه تقریبا تمام جواهرات و ست‌ها با صورت شما سازگار خواهد بود. از امتحان کردن مدل‌های مختلف لذت ببرید. 

صورت‌های قلبی

این فرم صورت پیشانی بسیار پهنی دارد و از گونه تا چانه باریک می‌شود. صورت‌های قلبی مقداری شبیه به صورت‌های گرد هستند، در حالی که پیشانی پهن‌تر و فک باریک‌تری دارند. گوشواره‌هایی که توجه را به گونه‌های زیبای شما و در نهایت چشمانتان جلب کنند، می‌توانند مناسب نوع گوشواره برای صورت شما باشند. گوشواره‌های اشکی که انتهای آن‌ها پهن‌تر است، در کنار فرم صورت شما تضادی ایجاد می‌کند که بسیار چشم‌گیر خواهد بود.

صورت‌های مستطیلی

صورت‌های مستطیلی در اصل ترکیب دو نوع بیضی و مربعی هستند. اگر شما فکی مربعی و صورت و پیشانی‌ای بلند دارید، صورت شما شکل مستطیلی دارد. برای این فرم صورت بهتر است که از گوشواره‌هایی استفاده کنید که صورت شما را پرتر نشان دهند. هر نوع گوشواره شلوغ و یا دارای شکلی هندسی می‌تواند به صورت شما جلای خاصی ببخشد.

صورت‌های الماسی

صورت‌های الماسی و قلبی گاهی با هم اشتباه گرفته می‌شوند، اما این دو فرم کاملا متفاوت هستند. اگر پیشانی شما یکی از لبه‌های صورت شماست و گونه‌های بازی دارید که بالاتر از صورت‌های دیگر و نزدیک به چشمان شما هستند، فرم صورت شما الماسی و یا مثلثی است. برای این فرم صورت گوشواره‌های آویزان و بدون تیزی بسیار مناسب هستند. 

صورت‌های مربعی

در صورت‌های مربعی پیشانی، گونه‌ها و خط فک همه به یک اندازه هستند و فک لبه‌های قابل مشاهده‌ای دارد. اگر که صورتی مربعی دارید شاید بهتر باشد به سراغ گوشواره‌های ساده بروید و از گوشواره‌های شلوغ دوری کنید.

پسندیدم

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط

گزارشی از دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

سعادتی بود در خدمت آقای محمد ولی ریاست محترم اتحادیه طلا و جواهر تهران در دومین نمایشگاه طلا، جوا...

مطالعه مقاله

دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

دومین نمایشگاه طلا، جواهر و ساعت از 29 آذر لغایت 5 دی ماه 1400 در مجتمع کریمخان در حال برگزاری اس...

مطالعه مقاله

فرصت های سرمایه گذاری در الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان در زمینی به وسعت 9 هزار متر مربع احداث شده و شامل 135 واحد اداری (در 5 ...

مطالعه مقاله

درباره الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان به عنوان بزرگترین مرکز تخصصی طلا، جواهر و ساعت در ایران و خاورمیانه ش...

مطالعه مقاله

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس مجلسی

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس شب

بسیاری از اوقات به مراسماتی دعوت می...

مطالعه مقاله
الماس کریمخان

تحویل سریع

ضمانت کیفیت کالا

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت در محل