ایده جواهرات به عنوان هدیه برای زنان و مردان

دسته بندی: همه دسته بندی ها

1399/09/03

در روزها و مناسبت‌های خاص مانند ولنتاین، روز تولد، سالگرد ازدواج، روز زن، روز مرد و غیره برخی از مردم ترجیح می‌دهند که از طلا و جواهرات به عنوان هدیه استفاده کنند. به همین دلیل بهتر است ابتدا بدانید که چه نوع جواهراتی را می‌توان به مردان و زنان هدیه داد. با این حال انتخاب یک جواهر مناسب برای دیگران می‌تواند چالش برانگیز باشد. 

در ادامه به چند نوع طلا و جواهری که می‌توانید به مردان یا زنان هدیه دهید، اشاره می‌کنیم:

هدیه جواهرات برای مردان

ساعت مچی شیک: یکی از بهترین هدیه‌ها برای مردان ساعت مچی است. ساعت‌ها از جواهرات برجسته حساب می‌شوند و تنوع مدل‌های آن باعث می‌شود که راحت‌تر تصمیم بگیرید. امروزه بسیاری از طراحان، ساعت‌های هوشمند می‌سازند. این ساعت‌ها ظاهری پیشرفته با قابلیت ساعت هوشمند دارند. امکاناتی مانند اتصال بلوتوث و اتصال به تلفن همراه بسیار جذاب است.

جواهرات شخصی: استفاده از جواهرات شخصی محبوب است و بسیاری از مردم از آنها استفاده می‌کنند. شما می‌توانید متناسب با سلیقه‌ی خود از جواهرات مختلفی مانند گردنبند، دستبند، حلقه و دکمه سر دست برای هدیه دادن به مردان استفاده کنید. این یک روش عالی برای منحصر به فرد بودن و معنی‌دار بودن هدیه است. برای پیدا کردن یک مدل و طرح مناسب، می‌توانید از یک پیام یا تاریخ خاص، استفاده کنید.

دستبند چرم: دستبندهای چرمی از جواهرات اسپرت به شمار می‌رود. این نوع جواهرات اسپرت برای مردان بسیار مناسب است و شما به راحتی می‌توانید در مناسبت‌های مختلف، هدیه دهید.

دستبند مهره‌ای: امروزه دستبندهای مهره‌دار یکی از پرطرفدارترین جواهرات برای هدیه مردانه هستند. این دستبندها نیز دارای سبک اسپرت هستند. این نوع دستبندها تنوع رنگ بیشتری دارند و باعث می‌شود که راحت‌تر انتخاب کنید.

هدیه جواهرات برای زنان

جواهرات جذاب: برای زنان بهتر است از جواهرات جذاب برای هدیه استفاده کنید. می‌توانید از دستبند جذاب که نشانه‌ای از علایق و خانواده وی دارد، استفاده کنید و یا یک نشانه و علامت مستعار دارد، حتی وجود نمادی از کودکی وی، استفاده کنید.

جواهرات شخصی: شما می‌توانید از سنگ قیمتی ماه تولد دیگران به عنوان هدیه شخصی استفاده کنید. در حالی که یک انتخاب آشکار برای روزهای تولد است، اما برای سایر مناسبت‌ها نیز بسیار زیبا جلوه می‌کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که این سنگ را در جواهراتی که با سبک او مطابقت دارد، استفاده کنید. 

دستبند چرم: از آنجایی که دستبند چرم اسپرت است، می‌توان از آن به عنوان هدیه برای نزدیکان خود استفاده کرد.

دستبند مهره‌ای: دستبندهای مهره‌دار با تنوع رنگ زیاد یک گزینه‌ی خوبی است زیرا زنان به راحتی می‌توانند با لباس‌های مختلف خود هماهنگ کنند.

گردنبند: زیباترین و ظریف‌ترین طلا و جواهراتی که می‌توانید برای زنان هدیه دهید، گردنبندها هستند. شما می‌توانید از انواع مختلف گردنبندها با پلاک‌ها و زنجیرهای متنوع استفاده کنید.

نتیجه

فراموش نکنید که هنگام خرید طلا و جواهرات سن کسی که قرار است هدیه دهید، را در نظر بگیرید. ممکن است به دلیل دشواری انتخاب هدیه، سردرگم و خسته شوید. اما هدیه دادن جواهرات ایده‌ی خوبی است و با کمک نکات و پیشنهاداتی که ذکر شد، می‌توانید یک کادوی زیبا و خیره کننده انتخاب کنید.

پسندیدم

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط

گزارشی از دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

سعادتی بود در خدمت آقای محمد ولی ریاست محترم اتحادیه طلا و جواهر تهران در دومین نمایشگاه طلا، جوا...

مطالعه مقاله

دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

دومین نمایشگاه طلا، جواهر و ساعت از 29 آذر لغایت 5 دی ماه 1400 در مجتمع کریمخان در حال برگزاری اس...

مطالعه مقاله

فرصت های سرمایه گذاری در الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان در زمینی به وسعت 9 هزار متر مربع احداث شده و شامل 135 واحد اداری (در 5 ...

مطالعه مقاله

درباره الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان به عنوان بزرگترین مرکز تخصصی طلا، جواهر و ساعت در ایران و خاورمیانه ش...

مطالعه مقاله

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس مجلسی

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس شب

بسیاری از اوقات به مراسماتی دعوت می...

مطالعه مقاله
الماس کریمخان

تحویل سریع

ضمانت کیفیت کالا

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت در محل