راهنمای هدیه دادن جواهرات به دیگران

دسته بندی: همه دسته بندی ها

1399/09/03

هر سال، روزهای خاصی وجود دارد که هدیه‌ای بسیار خاص نیاز دارد. این مناسبت‌ها شامل لحظات مهم، مانند فارغ التحصیلی، تولد نوزادان و مراسم‌های عروسی، جشن‌های سالانه مانند سال نو و روز ولنتاین و مناسبت‌های بزرگداشت مانند روزهای مادر و پدر است. در هر یک از این مواقع به طور سنتی هدایا داده می‌شود و جواهرات همیشه گزینه‌ای قابل تأمل است.

لحظه‌های مهم در زندگی

فارغ التحصیلی

فارغ التحصیلی دبیرستان، کالج یا حتی دانشگاه یک موفقیت قابل توجه است. این مناسبت را با یک قطعه قابل توجه مانند ساعت تبریک بگویید، که برای زنان و مردان مناسب است. جواهرات مروارید اغلب پس از فارغ التحصیلی به زنان اهدا می‌شود ، زیرا نماد ورود به بزرگسالی است.

عروسی

یکی از مهمترین موارد، جشن عروسی است که قبل از مراسم عروس و داماد چیز خاصی به یکدیگر هدیه می‌دهند. برای داماد، به نظر می‌رسد هدایایی مانند ساعت، دکمه سر دست و غیره همیشه گزینه‌های خوبی است. برای عروس، داماد ممکن است گوشواره‌های الماس یا پلاک الماس یا سنگ قیمتی را انتخاب کند تا لباس عروس را تکمیل کند.

تولد نوزاد

پس از نه ماه طولانی، نوزادی متولد می‌شود و شادی همه جا را فرا می‌گیرد. اکنون وقت آن است که مادر جدید را به خاطر تمام زحماتی در بارداری کشیده است، ارج نهیم. گوشواره‌های میخی الماس هدیه‌ای سنتی است، با این وجود انگشترهای خانوادگی (برای مادر، پدر و نوزاد) یا گردنبندهایی که دارای سنگ قیمتی ماه تولد فرزند هستند نیز به عنوان هدیه بسیار ارزشمند هستند.

جشن‌های سالانه:

تولد

همه یک روز در سال را به عوان روز تولد خود جشن می‌گیرند. یکی از مهمترین هدایا، جواهرات سنگ ماه تولد است. طرح‌های کلاسیک و مدرن در انگشترها، گردنبندها، گوشواره‌ها، دستبندها و موارد دیگر، دارای یک سنگ قیمتی نفس‌گیر، هدیه‌ای مناسب است.

سالگرد ازدواج

این یک جشن سالانه است که اصلا فراموش نمی‌شود! هر ساله این تعهد عاشقانه را زوج‌ها با انگشترهای سه سنگی الماس یا سنگ‌های قیمتی زیبا، با هم جشن می‌گیرند و همیشه مورد استقبال زن‌ها قرار می‌گیرد. یا با پلاک حکاکی شده مدرن نیز می‌توانید این روز را جشن بگیرید.

سال نو

همه می‌دانند بهترین هدیه‌ها در بسته‌های کوچک عرضه می‌شوند. و جواهرات همیشه در بسته‌های کوچک بسته بندی می‌شوند. جواهرات یک هدیه عالی برای تقریباً همه افراد در لیست شماست.

برای خانم‌ها: برای تبریک سال نو نمی‌توانید از گردنبند یا گوشواره الماس به عنوان هدیه استفاده کنید. اما یک دستبند تنیس الماس سنتی در تمام طول سال روی دست می‌گوید "دوستت دارم".

برای مردان: برای مردان می‌توانید از دکمه سر دست و یا یک انگشتر برای تبریک سال نو استفاده کنید. و هدیه دادن ساعت جدید نیز او را به شخصی وقت شناس تبدیل می‌کند.

برای دختران: گوشواره‌های حلقه‌ای کلاسیک یا گوشواره‌های میخی الماس برای او همیشه انتخاب خوبی است.

پسندیدم

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط

گزارشی از دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

سعادتی بود در خدمت آقای محمد ولی ریاست محترم اتحادیه طلا و جواهر تهران در دومین نمایشگاه طلا، جوا...

مطالعه مقاله

دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

دومین نمایشگاه طلا، جواهر و ساعت از 29 آذر لغایت 5 دی ماه 1400 در مجتمع کریمخان در حال برگزاری اس...

مطالعه مقاله

فرصت های سرمایه گذاری در الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان در زمینی به وسعت 9 هزار متر مربع احداث شده و شامل 135 واحد اداری (در 5 ...

مطالعه مقاله

درباره الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان به عنوان بزرگترین مرکز تخصصی طلا، جواهر و ساعت در ایران و خاورمیانه ش...

مطالعه مقاله

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس مجلسی

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس شب

بسیاری از اوقات به مراسماتی دعوت می...

مطالعه مقاله
الماس کریمخان

تحویل سریع

ضمانت کیفیت کالا

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت در محل