گشت‌وگذاری «طلایی» در فضای مجازی

دسته بندی: همه دسته بندی ها

1399/04/14

ردپای سلبریتی‌ها

در کنار پلتفرم‌های آنلاین و مورد اعتماد نقش یک‌سری از سلبریتی‌ها را در این میان نباید دست‌کم گرفت! شنتیا هزارخانی، مسئول فروش یکی از گالری‌هایی که فقط در زمینه  خرید و فروش طلا و جواهر به‌صورت آنلاین مشغول فعالیت است در این زمینه می‌گوید: بالطبع در اول مسیر چون صرفا از طریق اینستاگرام تبلیغ داشتیم و فروشمان فقط به شکل آنلاین بود، یک‌سری آدم «خاص» به ما اعتماد کردند و در نتیجه فروش اینترنتی طلاهای تولیدی ما استارت خورد. برای استارت نه سیاست خاصی به خرج دادیم و نه قوانینی در زمینه دپارتمان فروشمان وضع کردیم. تا اینکه بعد از مدتی توانستیم با یکی از سلبریتی‌ها وارد همکاری شده و پس از آن بود که تقریبا به گالری شناخته‌شده‌ای تبدیل شدیم.

هزارخانی با اشاره به اینکه حدود چهار سال است در این زمینه مشغول فعالیت هستند، می‌گوید: این روزها سیاست ما در حول و محور استفاده و جلب رضایت برخی سلبریتی‌ها دور می‌زند و تقریبا برای این مورد سعی کرده‌ایم نه‌تنها یک برابر که 20 برابر کیفیت کار خود بالاتر باشد و خدماتی که آنلاین عرضه می‌کنیم به حدی دارای کیفیت متمایز باشد که خرده‌ای بر کار ما وارد نباشد.

وی در ادامه اضافه می‌کند: در این مورد باید بگویم بعد از استفاده از چهره‌های به‌نام عملا فروش ما چندین برابر شده است و مردم به‌گونه دیگری به ما اعتماد دارند. به جرات می‌توانم بگویم در نوع خودمان و فروشمان رقیبی جدی برای فروش گالری‌هایی هستیم که به‌صورت سنتی در این زمینه مشغول فعالیتند.

فروش اینترنتی طلا و جواهر و اعتمادی که حاصل از خرید مردم است می‌تواند خبرهای خوبی برای استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای سنتی باشد و نگاه کلی‌ تغییرناپذیری که مشاغل سنتی دورتادور خود پیچیده بودند با دید جدید استارتاپی ترکیب شده و نتایج جدیدی در پی داشته باشند. نتایجی که از دل مشاغل سنتی راهی به سمت دنیای استارتاپ‌ها، فضای فروش آنلاین و کسب‌و‌کارهای اینترنتی می‌گشاید

پسندیدم

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط

گزارشی از دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

سعادتی بود در خدمت آقای محمد ولی ریاست محترم اتحادیه طلا و جواهر تهران در دومین نمایشگاه طلا، جوا...

مطالعه مقاله

دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

دومین نمایشگاه طلا، جواهر و ساعت از 29 آذر لغایت 5 دی ماه 1400 در مجتمع کریمخان در حال برگزاری اس...

مطالعه مقاله

فرصت های سرمایه گذاری در الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان در زمینی به وسعت 9 هزار متر مربع احداث شده و شامل 135 واحد اداری (در 5 ...

مطالعه مقاله

درباره الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان به عنوان بزرگترین مرکز تخصصی طلا، جواهر و ساعت در ایران و خاورمیانه ش...

مطالعه مقاله

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس مجلسی

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس شب

بسیاری از اوقات به مراسماتی دعوت می...

مطالعه مقاله
الماس کریمخان

تحویل سریع

ضمانت کیفیت کالا

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت در محل