راهنمايی برای خريد جواهرات كودكانه

دسته بندی: همه دسته بندی ها

1399/09/03

استفاده کردن از جواهرات هیچ حد و مرزی ندارد و تمام انسان‌ها می‌توانند از زیبایی آنها بهره‌مند شوند. بسیاری از کودکان نیز دوست دارند از جواهرات متنوع استفاده کنند. همچنین اطرافیان در مناسبت‌ها و تولد جواهرات زیبایی را به آنها هدیه دهند. اما باید دید که چه جواهراتی برای کودکان مناسب است و در خرید جواهرات برای کودکان باید به چه چیزهایی توجه کنیم.

نحوه انتخاب طلا و جواهرات برای کودکان؛

در برخی از مناسبت‌های خاص، همه بهترین لباس‌های خود را می‌پوشند و برای کامل کردن زیبایی خود آن را با طلا و جواهرات تکمیل می‌کنند. هنگامی که می‌خواهید طلا و جواهراتی برای کودکان انتخاب کنید، بهتر است مناسبت آن را در نظر بگیرید. رایج‌ترین هدیه جواهرات برای کودکان، گردنبند، گوشواره یا دستبند است.

اولین هدایای تولد؛

تولدهای اول واقعاً به یاد ماندنی هستند. وقتی نوبت به پیدا کردن هدیه مناسب می‌رسد می‌توانید گزینه‌های زیادی را در نظر بگیرید. با این وجود، طلا و جواهرات در بالای لیست قرار می‌گیرد. زیرا انتخاب یک مدل مناسب برای کودک آسان است.

وقتی صحبت از جواهرات کودکان برای جشن تولد اول می‌شود، اغلب انتخاب‌های زیادی برای هدیه برای دختران و پسران وجود دارد. به طور معمول در پسران، گزینه‌های برتر گردنبند و دستبند هستند. در بین دختران، بسته به اولویت، می‌توان از جواهرات متنوعی مانند گوشواره‌ها، انگشترها، دستبندها و گردنبندها استفاده کرد. استفاده از طلا و جواهرات سفارشی (گردنبند با پلاک نام کودک) یا سنگ ماه تولد کودک بسیار جذاب است و حتی می‌تواند در سال‌های آینده در زندگی خود از آن استفاده کند.

اندازه مناسب برای جواهرات کودکان؛

با اینکه تنظیم اندازه طلا و جواهرات برای کودکان کار دشواری نیست اما بهتر است قبل از خرید اندازه مناسب را بدانید خصوصا اگر تصمیم دارید از آن به عنوان هدیه استفاده کنید.

  • اندازه حلقه؛

توجه داشته باشید که بیشتر افراد ترجیح می‌دهند برای کودکان بالای سه سال انگشتر خریداری کنند. اگر از اندازه انگشت کودک مطمئن نیستید، همیشه چیزی را انتخاب کنید که فکر می‌کنید بسیار بزرگتر است تا در زمان رشد برای او قابل استفاده باشد و یا می‌توانید انگشت او را اندازه بگیرید.

  • اندازه گردنبند؛

اندازه گردنبند استاندارد برای کودکان زنجیری به طول 35 تا 40 سانتی‌متر است. یک روش خوب برای اندازه‌گیری طول زنجیر برای گردنبند استفاده از قلم و کاغذ است. با این حال خرید گردنبند برای کودک بسیار ساده‌تر از حلقه است.

  • اندازه دستبند؛

اندازه‌گیری دستبند معمولاً آسان‌تر است زیرا فقط به اندازه مچ دست نیاز دارید. علاوه بر این، همیشه اجازه دهید چند سانتی‌متر بزرگتر باشد. اندازه دستبند دخترانه به طور معمول از 13 تا 15 سانتی‌متر متغیر است. برای پسران، ممکن است بخواهید چند سانتی‌متر بزرگتر بگیرید.

اگر بتوانید یک دستبند پیدا کنید که به شما امکان تنظیم بند را بدهد، بسیار عالی است. دستبندهایی که از نظر اندازه قابل تنظیم هستند یکی از پرفروش‌ترین محصولات در جواهرات کودکان است. علاوه بر این، در اینجا اندازه‌های پیشنهادی برای دستبندهای کودکان ذکر شده است:

  • کودکان با سن 3 تا 5 سال باید اندازه 14 سانتی‌متر انتخاب کنند.
  • کودکان با سن 5 تا 9 سال باید اندازه 15.5 سانتی‌متر انتخاب کنند.
  • كودكان با سن 9 سال تا نوجوان بايد اندازه 16 سانتي‌متر انتخاب كنند.

نتیجه؛

بهتر است در خرید طلا و جواهرات برای کودکان، مدل‌هایی را انتخاب کنید که سال‌ها بتوانند از آن استفاده کنند. همچنین فراموش نکنید که برای کودکان باید از جواهراتی استفاده کنید که هیچ گونه خطری برای آنها نداشته باشد، برای مثال دارای گوشه تیز نباشند. امیدوارم مطالب ذکر شده در خرید شما مفید واقع شود.

پسندیدم

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط

گزارشی از دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

سعادتی بود در خدمت آقای محمد ولی ریاست محترم اتحادیه طلا و جواهر تهران در دومین نمایشگاه طلا، جوا...

مطالعه مقاله

دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

دومین نمایشگاه طلا، جواهر و ساعت از 29 آذر لغایت 5 دی ماه 1400 در مجتمع کریمخان در حال برگزاری اس...

مطالعه مقاله

فرصت های سرمایه گذاری در الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان در زمینی به وسعت 9 هزار متر مربع احداث شده و شامل 135 واحد اداری (در 5 ...

مطالعه مقاله

درباره الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان به عنوان بزرگترین مرکز تخصصی طلا، جواهر و ساعت در ایران و خاورمیانه ش...

مطالعه مقاله

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس مجلسی

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس شب

بسیاری از اوقات به مراسماتی دعوت می...

مطالعه مقاله
الماس کریمخان

تحویل سریع

ضمانت کیفیت کالا

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت در محل