انتخاب گوشواره متناسب با مدل موی شما

دسته بندی: همه دسته بندی ها

1399/09/03

استفاده از جواهرات مختلف متناسب با موهای شما، مهارتی است که هر کسی نمی‌تواند به خوبی انجام دهد. گوشواره‌ها، جواهراتی هستند که در توجه دیگران را به صورت شما جلب می‌کنند، اما باید با موهای شما نیز متناسب باشند.

بنابراین، چگونه باید گوشواره‌های مناسب با مدل موهای خود را انتخاب کنید؟ اگرچه باید هنگام خرید گوشواره به شکل صورت و طول گردن خود دقت کنید اما بهتر است موارد زیر را نیز در نظر بگیرید.

موی صاف و باز؛

در مدل موی صاف و باز که موهای شما به صورت آزادانه و صاف قرار دارند، یک جفت گوشواره میخی زیبا می‌تواند بسیار جذاب به نظر برسد. در این حالت، با توجه به اینکه بیشتر توجه روی موهای شما جلب می‌شود، استفاده از این نوع گوشواره‌ها یک انتخاب ساده و مناسبی است. اما این بدان معنا نیست که فقط باید از گوشواره‌های میخی استفاده کنید. شما می‌توانید از سایر گوشواره‌ها نیز استفاده کنید اما باید یک مدل ساده و بدون جنب و جوش را انتخاب کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که این جفت گوشواره توسط موهای شما پنهان نشده است.

موی گوجه‌ای؛

مدل موی گوجه‌ای زمانی است که شما موهای خود را به آرامی به عقب بکشید و در بالای سر خود جمع کنید. این یک مدل موی بی‌عیب و نقص برای مراسمات رسمی است. گوشواره‌های ایده آل برای پوشیدن با مدل موی شینیون گوشواره‎هایی به شکل قطره، ریز بلند و ظریف هستند. طول گوشواره‌ها باعث برجسته شدن گردن و شانه شما می‌شود و در عین حال ماهیت کلاسیک به مدل موی شینیون شما می‌دهد. 

موی کوتاه؛

در موهای کوتاه نیز می‌توانید از طلا و جواهرات زیبایی استفاده کنید اما مناسب‌ترین گزینه، انتخاب یک گوشواره در امتداد گوش است به طوری که امتداد گوش را بپوشاند. این سبک گوشواره روی گوش خارق العاده به نظر می‌رسد. از آنجا که گوش شما در بیشتر مواقع قابل مشاهده است، این مدل گوشواره می‌تواند ظاهری تازه و جذاب ایجاد کند!

موی شنیون؛ 

در این مدل مو، فضای زیادی از گوش تا شانه‌های شما در معرض دید قرار دارد. گوش‌های شما به وضوح قابل مشاهده است و شما واقعاً می‌توانید از یک جفت گوشواره کلاسیک استفاده کنید. بنابراین باید گوشواره‌ای انتخاب کنید که از هر جهت زیبا به نظر برسد. به عنوان مثال گوشواره‌های آویز بلند و باریک می‌توانند گزینه‌ی مناسبی باشند. گوشواره حلقه نیز برای این مدل مو مناسب است زیرا بسیار زیبا به نظر می‌رسد. 

موی دم اسبی؛

هنگام انتخاب جواهرات از جمله گوشواره برای مدل موی دم اسبی، بلندی مو بسیار موثر است. اگر دم اسبی شما بلند باشد، به راحتی می‌توانید از گوشواره‌های بزرگتر استفاده کنید. برای مثال گوشواره‌های حلقه می‌توانند در این حالت بسیار زیبا به نظر برسند.

در مدل دم اسبی کوتاه معمولاً بهتر است از گوشواره‌هایی با زرق و برق و زیبا استفاده کنید و یا حتی می‌توانید از گوشواره‌های میخی، حلقه متناسب با گوش خود استفاده کنید. همه‌ی آنها ظاهر زنانه‌ای دارند.

موها تا روی شانه؛

وقتی طول موهای شما تا روی شانه است، خط مشخصی روی شانه‌های شما ایجاد می‌شود. این خط به شما یک نقطه مرجع عالی برای طول و اندازه گوشواره هایتان می‌دهد. گوشواره‌های ایده آل در این حالت می‌توانند رنگارنگ و کاملا بزرگ باشند اما مطمئن شوید که از خط شانه‌های شما عبور نمی‌کنند یعنی پایین‌تر نمی‌آیند.

گوشواره‌های حالت‌دار و مدل‌های لوستر با این موها یکپارچه به نظر می‌رسند اما هر گوشواره بلند و نازکی کمی در موهای شما گم می‌شود. بنابراین، به دنبال گوشواره‌هایی باشید که فضای اطراف صورت شما را با موهای شما پر کند.

موی فرفری؛

نکته جالب در مورد موهای فرفری این است که اغلب جواهراتی مانند گوشواره‌ها در آنها گم می‌شوند و به چشم نمی‌آیند. حتی ممکن است در بین موهای فرفری گیر کنند. اما استفاده از گوشواره‌های میخی و حلقه‌ای هیچ مانعی ندارند.

نتیجه؛

تطبیق جواهرات با ظاهر خود راهی عالی برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب است. بنابراین هنگام استفاده از طلا و جواهرات باید به جزئیات در ظاهر خود توجه کنید.

پسندیدم

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط

گزارشی از دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

سعادتی بود در خدمت آقای محمد ولی ریاست محترم اتحادیه طلا و جواهر تهران در دومین نمایشگاه طلا، جوا...

مطالعه مقاله

دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

دومین نمایشگاه طلا، جواهر و ساعت از 29 آذر لغایت 5 دی ماه 1400 در مجتمع کریمخان در حال برگزاری اس...

مطالعه مقاله

فرصت های سرمایه گذاری در الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان در زمینی به وسعت 9 هزار متر مربع احداث شده و شامل 135 واحد اداری (در 5 ...

مطالعه مقاله

درباره الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان به عنوان بزرگترین مرکز تخصصی طلا، جواهر و ساعت در ایران و خاورمیانه ش...

مطالعه مقاله

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس مجلسی

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس شب

بسیاری از اوقات به مراسماتی دعوت می...

مطالعه مقاله
الماس کریمخان

تحویل سریع

ضمانت کیفیت کالا

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت در محل