ترند حلقه های نامزدی 2020

دسته بندی: همه دسته بندی ها

1399/09/03

1. گوهر رنگی

حلقه های نامزدی رنگارنگ به راحتی برترین و پرطرفدارترین مدل حلقه نامزدی برای سال 2020 هستند. این روند در حالی برجسته شده است که حلقه های نامزدی با سنگ های قیمتی چند سال است که مد شده اند، زیرا زوج ها به دنبال آن هستند که سنگ های قیمتی متنوعی را برای حلقه های نامزدی خود انتخاب کنند. در سال های اخیر سنگ های قیمتی کلاسیکی مثل یاقوت و یا یاقوت کبود. رواج داشتند که همچنان یک انتخاب محبوب میان روج ها می باشد. اما امسال شاهد افزایش چشمگیر سنگ های قیمتی ارزان تر مانند آمتیست بنفش و آکومارین هستیم.

به راحتی می توان فهمید که چرا بسیاری از زوجین به سمت سنگ های قیمتی رنگارگ جذب می شوند. انتخاب یک سنگ قیمتی مناسب برای حلقه نامزدی خود، ظاهری برجسته و منحصر به فرد به آن می دهد. همچنین به شما اجازه می دهد معنایی شخصی به حلقه نامزدی خود اضافه کنید، زیرا هر سنگ قیمتی معنای خاص خود را دارد. و البته قیمت بسیار متناسبی نیز دارد. حلقه های نامزدی با سنگ های قیمتی، قیمت بسیار مناسب تری نسبت به الماس دارند. بنابراین اگر یک حلقه نامزدی با سنگ قیمتی انتخاب کنید، شما یک حلقه نامزدی خیره کننده، خاص و معنادار و البته با قیمتی جذاب خواهید داشت.

 

2. طلای زرد

یکی دیگر از ترند های بزرگ حلقه نامزدی برای سال 2020 طلای زرد است. در سال دهه ی 2010 طلای زرد کمتر رواج داشت و زوجین از پلاتینیوم یا رزگلدِ رمانتیک استفاده می‌کردند. ولی این فلز گرانبهای سنتی در سال 2019 به جایگاه همیشگی خود بازگشت و استفاده از آن دوباره اوج گرفت.

طلای زرد درخشی گرم و زیبابی خوبی به حلقه نامزدی می بخشد و در از نظر طراحی کاملا کلاسیک به نظر می رسد. با این حال ما به شما خواهیم گفت که یکی از روش های مورد علاقه ما برای استفاده از طلای زرد این است که آن را در طراحی با طلای زرد ترکیب کنیم و برای رکاب اصلی انگشتر از طلای زرد و و از طلای زرد برای قسمت های دیگر آن استفاده می‌کنیم. الماس سفید یک ناهماهنگی بر روی انگشتر ایجاد می‌کند که از زیبایی آن می کاهد ولی ما با استفاده از دو طلای سفید و زرد این مشکل را حل می‌کنیم که الماس کاملا زیبایی خود را در آن به خوبی به رخ می کشد.

 

3. برش مستطیلی شکل 

در حالی که الماس های دایره ای شکل مثل همیشه جایگاه ویژه خود را دارد و همچنان محبوب اند، شاهد افزایش چشمگیر محبوبیت الماس های مستطیلی شکل هستیم. این امر ممکن است تحت تاثیر حلقه نامزدی جنیفر لوپز خانواده و بازیگر معروف آمریکایی باشد، که دارای دو برش مستطیلی شکل الماس است که به زیبایی طراحی شده است. 

 

4. حلقه های شیک و ساده 

یکی دیگر از حلقه های نامزدی برجسته برای سال 2020، حلقه های ساده و کلاسیک است. حلقه های ساده در اصل به حلقه های کلاسیک بازمی گردد که در عین سادگی دارای زیبایی دوست داشتنی می باشد که حسی کلاسیک به شما منتقل می کند. 

 

5. برش بیضی الماس ها

آخرین ترند در لیست حلقه های ترند سال 2020 الماس با برش بیضی شکل را داریم. محبوبیت این نوع شکل از الماس در سال های اخیر رشد داشته است. زیرا مردم بر این باورند که الماس های بیضی شکل درخشش بیشتری دارند و روی انگشت خیلی خوب می نشینند و به خاطر حالتشان بزرگ تر به نظر می رسند. همچنین قیمت آن ها نسبت به سایر تراش های دیگر مناسب تر به نظر می رسد که در عین خال زیبایی کلاسیکی دارد.

پسندیدم

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط

گزارشی از دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

سعادتی بود در خدمت آقای محمد ولی ریاست محترم اتحادیه طلا و جواهر تهران در دومین نمایشگاه طلا، جوا...

مطالعه مقاله

دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

دومین نمایشگاه طلا، جواهر و ساعت از 29 آذر لغایت 5 دی ماه 1400 در مجتمع کریمخان در حال برگزاری اس...

مطالعه مقاله

فرصت های سرمایه گذاری در الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان در زمینی به وسعت 9 هزار متر مربع احداث شده و شامل 135 واحد اداری (در 5 ...

مطالعه مقاله

درباره الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان به عنوان بزرگترین مرکز تخصصی طلا، جواهر و ساعت در ایران و خاورمیانه ش...

مطالعه مقاله

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس مجلسی

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس شب

بسیاری از اوقات به مراسماتی دعوت می...

مطالعه مقاله
الماس کریمخان

تحویل سریع

ضمانت کیفیت کالا

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت در محل