حلقه نامزدی متناسب با رنگ پوست

دسته بندی: همه دسته بندی ها

1399/09/03

اگر به دنبال حلقه نامزدی هستید، می‌دانید که عوامل بسیاری وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرند. به هر حال، این یک خرید برای کل زندگی است و جواهری است که برای یک عمر پوشیده خواهد شد. اما یک عامل وجود دارد که ما اغلب تمایل به چشم پوشی از آن داریم: رنگ پوست

رنگ پوست شما می‌تواند در خوب یا زیبا بودن یک جواهر تأثیر بگذارد. این به این دلیل است که سنگ‌های قیمتی و فلزی خاص رنگ پوست را تکمیل می‌کنند. هنگام انتخاب حلقه نامزدی، دانستن رنگ پوست به شما کمک می‌کند تا رنگ فلز و سنگ قیمتی را که بیشتر به شما مناسب است، انتخاب کنید.

بنابراین، برای اینکه بدانید چگونه حلقه نامزدی شما با رنگ پوست شما مطابقت دارد، بیایید با مشخص کردن اینکه رنگ پوست شما چیست، شروع کنیم.

نحوه پیدا کردن رنگ پوست شما؛

رنگ پوست به لایه بیرونی پوست شما و رنگی که از آن نشان داده می‌شود، اشاره دارد. رنگ پوست شما می‌تواند تحت تأثیر عوامل محیطی مانند آب و هوا قرار گیرد. در صورت آفتاب سوختگی، رنگ پوست شما تحت تأثیر قرار می‌گیرد. با این حال، رنگ پوست به ته رنگ ظاهر شما اشاره دارد. فارغ از عوامل خارجی که تغییر نمی‌کند و ریشه در قومیت و آرایش بیولوژیکی شما دارد. روش اصلی برای تشخیص رنگ پوست، بررسی رگ‌های پوست ضروری است.

رنگ پوست گرم؛

ساده‌ترین راه برای تشخیص رنگ پوست این است که نگاهی به رگ‌های بازوهای خود بیندازید. آیا سبز به نظر می‌رسند؟ کسانی که دارای رگ‌های سبز رنگ هستند و از طریق پوست ظاهر می‌شوند، به عنوان رنگ پوست گرم دسته بندی می‌شوند.

رنگ پوست سرد؛

اگر رگ‌های شما آبی یا بنفش به نظر می‌رسد، رنگ پوست شما سرد است. همچنین، اگر متوجه شدید که پوست شما قرمز شده و می‌سوزد اما در اثر قرار گرفتن در معرض آفتاب برنزه نمی‌شود، بنابراین به دلیل تعداد کمتری از ملانین، رنگ پوست شما سرد است.

رنگ پوست خنثی؛

اگر شناسایی رنگ رگ‌هایتان دشوار است، به احتمال زیاد رنگ پوست شما خنثی است. کسانی که رنگ پوست خنثی دارند، در بحث جواهرات خوش شانس هستند زیرا تقریباً همه رنگ‌ها، رنگ پوست آنها را تکمیل می‌کنند. شما می‌توانید به همان اندازه که می‌خواهید خلاق باشید و همانطور که می‌خواهید آزمایش کنید.

 

انتخاب رنگ طلا پوست شما؛

هنگام انتخاب رنگ طلا برای جواهرات و حلقه نامزدی، سه انتخاب اصلی در دسترس شماست. اینها طلاها سفید، زرد و رزگلد هستند. البته برخی از رنگ‌های غیر متعارف مانند طلای سیاه و سبز نیز وجود دارد، اما بیایید به محبوبترین‌ها بپردازیم.

رنگ‌هایی که با رنگ‌های گرم پوست بهترین ترکیب را دارند، طلای زرد و مسی هستند. این طلاها مکمل رنگ پوست شما هستند و زیبا به نظر می‌رسند.

برای کسانی که رنگ پوست سرد دارند، نقره، پلاتین یا طلای سفید، بهتر به نظر می‌رسند. فلزات سفید، سرد به نظر می‌رسند و برای شما مناسب هستند.

رزگلد در این دسته بندی کجا قرار می‌گیرد؟ رزگلد برای هر دو نوع پوست گرم و سرد ایده آل است، زیرا در بین فلزات سفید و زرد قرار می‌گیرد. این یک فلز همه کاره است که مکمل هر رنگ پوست است، که بخشی از جذابیت گسترده آن است.

پسندیدم

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط

گزارشی از دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

سعادتی بود در خدمت آقای محمد ولی ریاست محترم اتحادیه طلا و جواهر تهران در دومین نمایشگاه طلا، جوا...

مطالعه مقاله

دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

دومین نمایشگاه طلا، جواهر و ساعت از 29 آذر لغایت 5 دی ماه 1400 در مجتمع کریمخان در حال برگزاری اس...

مطالعه مقاله

فرصت های سرمایه گذاری در الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان در زمینی به وسعت 9 هزار متر مربع احداث شده و شامل 135 واحد اداری (در 5 ...

مطالعه مقاله

درباره الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان به عنوان بزرگترین مرکز تخصصی طلا، جواهر و ساعت در ایران و خاورمیانه ش...

مطالعه مقاله

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس مجلسی

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس شب

بسیاری از اوقات به مراسماتی دعوت می...

مطالعه مقاله
الماس کریمخان

تحویل سریع

ضمانت کیفیت کالا

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت در محل