جواهرات متناسب با چهار نوع شخصیتی

دسته بندی: همه دسته بندی ها

1399/09/03

به من بگویید از چه جواهرات طرحی استفاده می‌کنید و من نوع شخصیت شما را می‌گویم. خوب، شاید دقیقا منظور این نباشد، اما درست است. جواهراتی که می‌پوشید، شخصیت شما را نشان می‌دهد. این فقط سبک شما را نشان نمی‌دهد بلکه نوع شخصی شما را نیز نشان می‌دهد. زنانی که از حلقه‌های طلای بزرگ خود استفاده می‌کنند، معمولاً سرگرم کننده و برون گرا هستند، در حالی که کسانی که گوشواره‌های ناهماهنگ (تابه‌تا) دارند، خلاق و جسور هستند. 

این لیست می‌تواند ادامه داشته باشد، اما ما می‌خواهیم از این بهتر عمل کنیم. ما می‌خواهیم سبک‌های مختلف جواهرات طراح را با چهار تیپ اصلی شخصیت مطابقت دهیم. چه کسی گفته است که جواهرات و روانشناسی نمی‌توانند با هم کار کنند؟ برای کشف اینکه چه جواهراتی را با توجه به شخصیت خود بپوشید، بیشتر بخوانید.

شخصیت‌های دموی و جواهرات مورد علاقه آنها

همیشه افراد با شخصیت دموی (خون‌گرم و گرم مزاج)، دوست دارد که با افراد جدید ملاقات کند، در هر مهمانی در مرکز توجه باشد و ماجراهای جدیدی را امتحان کند. شما خوش بین هستید و اشتیاق مسری نسبت به زندگی و انرژی بی‌نهایت دارید. جواهرات شما نیز باید این انرژی و زیبایی را داشته باشد، بنابراین این افراد معمولا از گوشواره‌های حلقه‌ای، دستبندهای دلربا و گردنبندهای لایه‌ای استفاده می‌کنند. 

شخصیت‌های صفراوی و جواهرات آنها

افراد جاه طلب و جذاب، افراد با شخصیت صفراوی مزاج به این شعار اعتقاد دارند "راه من یا هیچ راهی". آنها اغلب به دلیل قدرت خود با رعد و برق مقایسه می‌شوند. به عنوان یک تیپ شخصیتی صفراوی، شما دوست دارید سرگرم شوید اما بیش از همه، یک چالش خوب را دوست دارید. خواه صعود به یک قله کوه بلند، برای کسب یک ترفیع و هرگز به یک مبارزه خوب نه نمی‌گویید. کاملاً طبیعی است که جواهرات شما نیز جسورانه باشد. نگاهی به جعبه جواهرات خود بیندازید. اگر تعداد زیادی بیانیه مانند دستبندهای سنگ قیمتی، گردنبندهای بیانیه‌ای و گوشواره‌های بزرگ را مشاهده کردید، یک تیپ شخصیتی صفراوی هستید. "بیانیه" کلمه‌ای است که برای افرادی مانند شما ابداع شده است.

گردنبندهای چند لایه، چوکرهای سنگ‌های قیمتی، گردنبندهای پرنسسی و همچنین گوشواره‌های بزرگ، از دیگر انواع طلا و جواهری است که شما دوست دارید.

شخصیت‌های بلغمی و جواهرات محبوب آنها

شخصیت‌های بلغمی با مهارت‌های اجتماعی عالی و ذهنی کاملاً تحلیلی، همیشه تصویر بزرگ را می‌بینند. آنها به یک فرد با شخصیت صفراوی مزاج که در شروع مسابقه در شرف فریاد زدن است یا یک دموی مزاج که قصد فروش همه وسایل خود را دارد، توصیه‌های خوبی ارائه می‌دهند. شما یک دیپلمات درجه یک و با سبک بی عیب و نقص هستید و جواهرات شما آن را نشان می‌دهد. اگر نگاهی به جعبه جواهرات شما بیندازیم ، رشته‌های مروارید، حلقه‌های ظریف، گوشواره‌های میخی الماس و همچنین گوشواره‌های قطره‌ای خطی را کشف خواهیم کرد. شما دوست دارید که جواهرات شما کلاس مانند و ظریف باشد، دقیقاً مانند شخصیت شما. انگشترهای قیمتی، دستبندهای ظریف و گوشواره‌های هندسی از دیگر جواهرات مورد علاقه شما هستند.

شخصیت‌های سوداوی و جواهرات آنها

برخلاف آنچه بیشتر مردم معتقدند، آنها ترجیح می‌دهند بسیار آرام باشند و اوقات فراغت خود را با خیال پردازی سپری کنند. شما زیبایی را در همه چیز اطراف خود می‌بینید و در اعماق وجود خود، آدمی هستید که به عشق اعتقاد دارید. هر زمان که وارد محیطی می‌شوید، نوعی آرامش با خود به همراه می‌آورید که باعث می‌شود افراد دیگر بخواهند به شما نزدیک شوند. و از آنجا که در مورد هر کاری که انجام می‌دهید بسیار فکر می‌کنید، جواهرات شما از این قاعده مستثنی نیست. شما عاشق جواهرات و تکه‌های ظریف مانند گوشواره‌های ظریف قطره‌ای، گردنبندهای نازک و دستبندهای ظریف هستید.

نتیجه

حال با کمک مطالب بالا می‌توانید نوع شخصیت خود و جواهرات مورد علاقه خود را بررسی کنید و از زیبایی جواهرات مور علاقه خود لذت ببرید.

پسندیدم

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط

گزارشی از دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

سعادتی بود در خدمت آقای محمد ولی ریاست محترم اتحادیه طلا و جواهر تهران در دومین نمایشگاه طلا، جوا...

مطالعه مقاله

دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

دومین نمایشگاه طلا، جواهر و ساعت از 29 آذر لغایت 5 دی ماه 1400 در مجتمع کریمخان در حال برگزاری اس...

مطالعه مقاله

فرصت های سرمایه گذاری در الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان در زمینی به وسعت 9 هزار متر مربع احداث شده و شامل 135 واحد اداری (در 5 ...

مطالعه مقاله

درباره الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان به عنوان بزرگترین مرکز تخصصی طلا، جواهر و ساعت در ایران و خاورمیانه ش...

مطالعه مقاله

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس مجلسی

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس شب

بسیاری از اوقات به مراسماتی دعوت می...

مطالعه مقاله
الماس کریمخان

تحویل سریع

ضمانت کیفیت کالا

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت در محل