هماهنگی بین رنگ و جواهرات

دسته بندی: همه دسته بندی ها

1399/09/03

ظاهر شما بسیارمهم است!

خواه ناخواه لحظه ای که از خانه به بیرون قدم می گذارید، شما یک وضعیتی از شخصیتی که دارید رو به نمایش میگذارید، یک هماهنگی خوب در اساتیل شما برای موفقیت شما ضروری است. مهم نیست که چه کسی هستید یا چه کاری انجام میدهید( وکیل، مدیر کسب و کار، لوله کش و یا یک معلم) جذاب و خوشتیپ به نظر آمدن میتواند دیدگاه دیگران به شمارا بهبود ببخشد. اغلب اوقات، ظاهر شما نشان دهنده آن است که شما چگونه در یادها خواهید ماند، و آنها چه به عنوان یک مشتری بالقوه، ارباب رجوع یا یک کارمند مشتاق به ایجاد یک ارتباط با شما میشوند، پس لباس خیلی تاثیر گذار است.

 

تناسب رنگ ها در جواهرات و لباس

وقتی که شما یک لباسی میپوشید، یکی از مهم ترین ویژگی های لباس شما رنگ آن است. یک انتخاب ضعیف در رنگ لباس شما میتواند توجه مردم به شما را کم کند در حالی که یک تناسب خوب و مناسب در لباس های شما میتواند توجه مردم به شما را جلب کند. بحث مد در مورد رنگ و نحوه استفاده از آن در لباس و جواهرات است. اگرچه بیشتر جواهرات نیازی به هماهنگی در رنگ ها ندارد ولی اگر شما میخواهید  سلیقه بیشتری به خرج بدید باید جواهرات نگین دار را انتخاب کنید.

 ما مجموعه ای شگفت انگیز از جواهرات زیبا با رنگ هایی جذاب و دلربا به شما ارائه میکنیم تا بسیار عالی به نظر برسید.ما اطمینان داریم که میتوانیم در هماهنگی لباس ها و جواهرات شما کمک کنیم.

 

الفبای رنگهای اولیه و ثانویه

 قبل از اینکه بدانیم که چه رنگ هایی با چه نوع جواهراتی خوب به نظر می رسند ، باید با اصول اولیه شروع کنیم. رنگهای اصلی قرمز ، آبی و زرد هستند که پایه و اساس هر رنگی است. این بدین معنی است که وقتی به پیراهن ، بلوز یا شلوار خود نگاهی بیندازید مطمئناً یکی از رنگ های اصلی میباشد. حتی اگر به شلوار سیاه خود نگاه کنید. درواقع برخی از رنگ های سیاه همان رنگ قرمز یا آبی است که از مقدار بیشتری از آن رنگ استفاده شده است..

رنگهای اولیه باید با رنگهای ثانویه با دقت هماهنگ (ست) شوند تا شما بتوانید بهترین حالت از ظاهر خود را نشان دهید. آنچه باید انجام دهید این است که به رنگ کلی لباس خود نگاهی بیندازید و بر اساس آن است که شما میتوانید رنگ های ثانویه خود را انتخاب کنید.

رنگهای ثانویه با مخلوط کردن دو رنگ به طور مساوی ساخته می شوند. رنگهای ثانویه شامل: سبز (زرد و آبی) ، نارنجی (زرد و قرمز) و بنفش (آبی و قرمز) میباشد.

 

ست کردن با جواهرات نگین دار 

در ادامه نمونه هایی از لباس هایی که با سنگهای قیمتی مختلفی ست هستند را بیان می کنیم. و به جزئیات این که چرا این رنگ ها وقتی در کنار یکدیگر قرار میگیرند خوب و زیبا به نظر میرسند میپردازیم. اگر تا به حال در انتخاب رنگ ها سرگردان بوده اید، به چرخه رنگ ها نگاهی بیندازید و با این کار شما در مسیر یک انتخاب خوب و تاثیر گذار در رنگ ها قرار میگیرید. 

یاقوت کبود ، زمرد ، سیتریک و آمتیست دارای ویژگی ها و جذابیت های خاصی هستند که می توان به راحتی به استایل و تیپ شما اضافه شوند. رنگ هایی از طیف قرمز تا طلایی در کنار رنگ هایی خنک مانند رنگ های آبی تا بنفش عالی به نظر می رسد. به عنوان مثال ، یک گردنبند زیبای سیترین با یک پیراهن ارغوانی بسیار زیبا به نظر میرسد..

 

همانطور که در مثال قبلی گفته شد ، رنگ های خنک (طیف سبز ، طیف آبی و بنفش) در کنار رنگ های گرم مانند زرد ، نارنجی و قرمز بسیار زیبا نظر می رسند. سنگهای قیمتی آبی با لباس های آبی ، سرمه ای و زرد ست میشوند. این سنگهای قیمتی شامل؛ تانزانیت 

آبی ، توپاز آبی و یاقوت کبود آبی میباشند.

 

جواهرات طلا و سنگهای قیمتی عقیق با لباسهای مشکی یا لباسهای سفید به زیبایی ست می شوند. سیاه و سفید همیشه یک انتخاب کلاسیک بوده و همیشه جذاب و ماندگار خواهد بود.

 

همچنین برخی از سنگهای قیمتی رنگی برای پوشیدن در فصول بهار و تابستان فوق العاده هستند. این  سنگ ها شامل زبرجد و توپاز آبی میباشند. ست کردن این رنگ های روشن و درخشان با لباس های روشن با رنگ های ملایم، ظاهر شما را به یک استایل تابستانی و یا بهاری زیبا تبدیل میکند.

 

جواهرات از خانواده الماس با هر رنگ و لباسی ست میشوند.

 

نگاهی سریع به تناسب رنگ ها

چرخه رنگ ها واقعاً ابزاری عالی برای کمک به افراد مبتدی است. شما بوسیله چرخه رنگ ها میتوانید تشخیص دهید که چه رنگ هایی با چه رنگ هایی خوب به نظر میرسد و چه رنگ هایی با یکدیگر همخوانی ندارند. با یکی از لباس رنگیتان و یا یک سنگ قیمتی خود شروع کنید ... به چرخه رنگ ها نگاه کنید تا رنگی را که باید با رنگ مورد نظر خود انتخاب کنید پیدا کنید با نگاه به رنگ مخالف آن میتوانید گزینه های مناسب خود را پیدا کنید. به عنوان مثال ، اگر لباس شما آبی میباشد ، پوشیدن جواهرات و یا سنگهای قیمتی با رنگ زرد عالی خواهد بود.!

 

قوانین اولیه برای ست کردن جواهرات و لباس ها شما:

 

لباسهای آبی و سبز: با مرواریدهای سفید 

 لباس های بنفش: با سیترین ، جواهرات طلا  و حتی زمردهای سبز ست میشوند.

 لباس های قرمز: با جواهرات زمرد ست کنید.

لباس های سیاه: با هر رنگی که میخواهید ست کنید!

لباس های روشن : با الماس و جواهرات سیاه ست کنید همه لباس ها با الماس به خوبی ست میشوند!

 

 مراحل سه گانه برای انتخاب یک جواهر برای لباس هایتان:

.رنگ اصلی لباس خود را به درستی تشخیص دهید1

اگر شما یک لباس زرد با یک شلوار خاکستری پوشیده اید، رنگ اصلی شما رنگ زرد میباشد.

2. رنگ اصلی خود را در چرخه رنگ ها پیدا کنید.

3.به مقابل رنگ اصلی خود نگاه کنید و ببنید که چه رنگ هایی را میتوانید به عنوان رنگ ثانویه و مکمل انتخاب کنید.

مثال: اگر لباس شما بیشتر متمایل به رنگ آبی است ، به چرخه رنگ ها نگاه کنید و همانطور که میبینید رنگ های زرد و نارنجی گزینه های جالبی برای جواهرات شما میباشند. شما میتوانید برای زیبایی لباستان از سنگ سیترین استفاده کنید!

پسندیدم

اشتراک گذاری

مقالات مرتبط

گزارشی از دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

سعادتی بود در خدمت آقای محمد ولی ریاست محترم اتحادیه طلا و جواهر تهران در دومین نمایشگاه طلا، جوا...

مطالعه مقاله

دومین نمایشگاه تخصصی طلا، جواهر و ساعت الماس کریمخان

دومین نمایشگاه طلا، جواهر و ساعت از 29 آذر لغایت 5 دی ماه 1400 در مجتمع کریمخان در حال برگزاری اس...

مطالعه مقاله

فرصت های سرمایه گذاری در الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان در زمینی به وسعت 9 هزار متر مربع احداث شده و شامل 135 واحد اداری (در 5 ...

مطالعه مقاله

درباره الماس کریمخان

مجتمع تجاری الماس کریمخان به عنوان بزرگترین مرکز تخصصی طلا، جواهر و ساعت در ایران و خاورمیانه ش...

مطالعه مقاله

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس مجلسی

استفاده از جواهرات مصنوعی برای لباس شب

بسیاری از اوقات به مراسماتی دعوت می...

مطالعه مقاله
الماس کریمخان

تحویل سریع

ضمانت کیفیت کالا

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت در محل